רפלקסולוגיה
עיסוי
עיסוי תאילנדי
שיאצו
עיסוי באבנים חמות
מסאז' מפנק תל אביב

בואו להתרשם ממגוון טיפולי הבריאות והספא שנמצאים בחדר כושר גוף ראשון תל אביב:

אנרצ'י רפואה משלימה

מרכז לרפואה משלימה מועדון כושר גוף ראשון
לתיאום והזמנת טיפול 077-50-55-255

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול המשתמשת בכפות הרגליים לצורך הפעלת מנגנון הריפוי הטבעי של האדם. ברפואה משלימה ככלל וברפלקסולוגיה כפרט, אין אנו מטפלים רק בסימפטומים, אלא מכוונים את הטיפול לשורש הבעיה הקשורה לגופו ולנפשו של האדם. כדי לעזור באופן המרבי, יש להתאים את הטיפול באופן אישי למטופל, בהתאם לאופיו ולבעיה הספציפית שאיתה הוא מגיע. הטיפול נעשה בעזרת עיסוי של כפות הרגליים והתמקדות באזורים מיוחדים, כמו גם שיחה ומתן תשומת לב להיבט הנפשי והמנטלי כגורמים לבעיה.

עיסוי

עיסוי – תורם להמרצת מחזור הדם והלימפה, לרענון העור וגמישותו. מאפשר לגוף לחזור להרמוניה הטבעית שלו. עיסוי נועד לעזור במגוון רחב של פתולוגיות, כגון: כאבי גב, כאבי צוואר, בעיות הורמונליות, כאבי מחזור, בעיות במערכת העיכול, בעיות שינה, מתח נפשי ועוד.
עיסוי קצוות מתמקד באזור הראש, הצוואר, הכתפיים, הזרועות, כפות הידיים וכפות הרגליים.
ניתן לשלב גם פילינג גוף לפני העיסוי בשמנים. טיפול מרענן ומפנק במיוחד.

שיאצו

השיטה מתבססת על עקרונות רפואה סינית, ומניחה קיום של מרידיאנים (ערוצי אנרגיה), בגוף האדם, אשר משפיעים ומושפעים מהאיברים הפנימיים. הגישה הטיפולית של שיאצו הינה הוליסטית, ומטרתה לטפל באדם ולא רק בהעלמת התופעות החיצוניות.
טיפול שיאצו משלב מגוון רחב של טכניקות, ביניהן לחיצות ומתיחות ברוב חלקי הגוף.

עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי, בדומה לשיאצו משלב עיסוי ולחיצות יחד עם תרגילי גמישות אשר מזכירים את היוגה.

טווינא

טווינא, או הפיזיוטראפיה הסינית, פותחה על ידי נזירי שאולין בסין, לפני יותר מ-5000 שנה. עיסוי טווינא הטיפוסי הוא נמרץ ודינאמי . המטפל משתמש במגוון שיטות של מגע. באמצעות כפות הידיים, הזרועות והמרפקים. המטפל מפעיל לחץ ויוצר תנועה אקטיבית ואינטנסיבית בנקודות האנרגיה של הגוף. אחד היתרונות של טווינא הוא ביכולת להתמקד בבעיה ספציפית ולטפל בה.

עיסוי באבנים חמות

שיטה שמקורה בתרבות האינדיאנית העתיקה. הטיפול משלב עיסוי בשמן ואבני בזלת חמות, בגדלים שונים המותאמים לאזורים שונים בגוף. זהו עיסוי אנרגטי מאוד ועם זאת מותיר את המטופל/ת בתחושה של שלווה ורגיעה עמוקה. חום האבנים מאפשר עיסוי לעומק הרקמות והשרירים ובכך ניתן שחרור מרבי לשרירים הכואבים, ממריץ את מחזור הדם, מטהר ומשחרר את הגוף מרעלים. (לא מומלץ לבעלי לחץ דם גבוה).

כל הטיפולים מתבצעים ע"י מטפלים מוסמכים ומומחים בתחומם באהבה רבה
למידע נוסף כנסו לאתר של אנרצ'י רפואה משלימה

Share